Vrijwilligers voor het Positive Families weekend

Voor het komende weekend van Positive Families, van 8 - 10 mei 2020, zijn we op zoek naar vrijwilligers. Positive Families staat voor gezinnen waar hiv een rol speelt.

Een weekend met toffe activiteiten voor ouders en kinderen, ruimte voor spel, mooie gesprekken en heel veel plezier.

We zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die dit weekend aanwezig kunnen zijn voor het begeleiden van de (kinder)activiteiten. Ook is het fijn als je kunt helpen bij de organisatie en de voorbereidingen.

Wat krijg je er voor terug

Standaard krijg je een vrijwilligers- en reiskostenvergoeding, volgens de vrijwilligersovereenkomst van de Hiv Vereniging. De grootste vergoeding zit hem in het feest dat het, ieder jaar weer, is voor de kinderen en de ouders. Vriendjes maken voor het leven en waardevolle uitwisseling tussen de ouders op een Positive Families weekend en jij als vrijwilliger maakt dat mogelijk!

Meld je aan!

Heb je interesse of vragen? Stuur een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Deze informatie is nuttig

Lees ook

Vrijwilliger worden bij de Hiv Vereniging

Lees meer >

Gezinnen waar hiv een rol speelt

Lees meer >

Plannen van Positive Families voor 2019

Lees meer >